Make War, Not Love!!!

Isacaarum - Cunt Hackers

8. června 2006 v 8:23 | Angel of Retribution |  Texty kapel
Překlady textů grincorové kapely Isacaarum z alba

Cunt Hackers
CUMSHOT COMBAT / BITVA VÝRONŮ SEMENE
Zkus se plazit slizem. Je to lepší než se krevní lázeň, užij si vanu přetékající spermatem. Ano, je to náš výtečný výstřik v souboji kokotů klystýrového komanda. Tvůj čůrák upřednostňuje mne bít přes mou spermatem prosáklou tvář. Ano, je to náš perfektní výstřik a nyní začíná můj hon. Bitva výronů semene je zvolenou cestou, když jsme oslepeni mrdkou a zkoušíme ji smýt. Nastav svou prdel kamarádovi, aby tě v rychlosti vykouřil. Žijeme, milujeme a šoustáme. Bitva výronů semene, hej. Buzno, nestůj opodál. Bitva výronů semene, hej. Nestůj opodál. Konečná bitva orgasmů je dobojována. Není odpočinku - není odpočinku pro "mrtvé". Zkus se plazit slizem. Je to lepší než se krevní lázeň, užij si vanu přetékající spermatem. Ano, je to náš výtečný výstřik v souboji kokotů klystýrového komanda. Tvůj čůrák upřednostňuje mne bít přes mou spermatem prosáklou tvář. Ano, je to náš perfektní výstřik a nyní začíná můj zamrdaný, koule lízající, můj pěstí matku šoustající hon.
BITCHBRIGADE / KURVÍ BRIGÁDA
Ty děvko! Proč mne biješ? Proč na mne útočíš? Měli jsme nějaká pravidla, ale zasekl jsem se v hromadné souloži. Armáda negližé, latexu robertků a podvazků, Oslepeni spermatem či pohlceni kundou. Náš boj již začal. Náš ragnarök, budeš krvácet ošukaná, znásilněná, zprzněná, nech své nohy roztažené. Ano, kurví brigáda, budeš krvácet. Tak kurví brigádo, sperma teče skrz vaše zuby. Matku mrdající smrtonosné robertkovité zbraně jsou konečně nabity, když potkáme klystýrové komando, svůj cíl máme v našem zasraném dosahu. Tříštivé dělostřelectvo kundího slizu splachuje všechny asexuály a zbičované zadnice svítí červení krve, vykouřené jaderné hlavice... Znovu spermaticky okouzlující. Náš ragnarök, budeš krvácet. Ano kurví brigáda, to je to, co opravdu potřebujeme. Roztáhni své nohy doširoka a zkus se začít modlit. My jsme kurví brigáda stříkající do Vašich ksichtů.
ANAL RAZZIA / ŘITNÍ RAZIE
Romantické svádění, tvé tělo je mým bitevním polem, nikdo tě neznásilní jako já, tak to udělejme v míru a v pohodě. Přesvědčené stydké pysky jsou široce rozevřeny. Moje šílené plundrování tělesných otvorů právě teď začíná. Vyčerpaná, horká, jedem ty zasraná kundo! Vyčerpaná, horká, jedem kurva Bože! Nyní můžeme začít soulož bez bolesti, mažeš velmi dobře. Nyní můžeme zasunout mého ptáka do tvé sladké dírky, proniká tak krásně. Ó, taková řitní masturbace, jsem úplně vycucnutý. Takovouhle věc jsem nikdy předtím neviděl, to, co provádíš je prdelní kuřba. Razie tvých vnitřností, zaplavím tvou břišní dutinu spermatickým hlenem. Stolici nechutně v řiti hnětu, jak je donucena kouřit mi péro. Sprška sraček začíná cákat, jak jsi plná mého sémě špinavosti, když orgasmus mnou prochází ve vlnách. Snažím se ucpat tu tvou díru svým pérem, užívajíce ho jeako zátky. Závan lidských vnitřních tekutin stoupá k mé hlavě, jak zvedáš své nohy, abys vychutnala to, jak se stáváme přáteli. Není láska kvůli mrdu, ona onanuje a já jsem znavený. Mohla by to být láska díky štěstí, jsem tak unaven a ona se nudí.
INTEGRATED VULVA HACKER / HACKER INTEGROVANÝCH VNĚJŠÍCH RODIDEL
Hacker integrovaných vnějších rodidel, surfujíce sítí, jsem hacker, hledám ženský mirkprocesor k vylepšení, sním o milování v kyberprostorun a cítit elektronickou lásku. Hacker integrovaných vnějších rodidel. Hacker integrovaných vnějších rodidel. Konečně mohu říci, že se to blíží svému konci, ale je tu jistá ochrana, která musí být odbourána. Zkratované vodiče ve tvé robotické kundě musí být a uspěšné nabourání přinese mi kýženou odměnu. Hacker integrovaných vnějších rodidel. Hacker integrovaných vnějších rodidel. Kybernetickou kundičku, to je to, co potřebuju. Šukat, lízat a vylňovat ji různými hračkami. Programovatelná vagína bez menstruace. Potřebuješ pouze baterii k manipulaci. Hackere... ty ubohý blázne. Hackere... raději masturbuj. Hackere... nebo se pokus ulovit. Hackere... živoucí sladkou kundu. Hacker integrovaných vnějších rodidel. Hackere... co potřebuješ? Hackere... přestaň slídit a hledat. Hackere... raději se pokus ulovit. Hackere... živoucí sladkou kundu.Hacker integrovaných vnějších rodidel. Hacker integrovaných vnějších rodidel.
T.N.T CLIT ORGASM / ORGASMUS KLITORISU ZPŮSOBENÝ TRITOLEM
Pyrotechnické komando před tebou varovalo, že jsi pěkně explozivní nymfa. Nehrozí nebezpečí, že bych přežil, ale neboj se, i tak budeš se mnou spokojena. Dříve než zemřu ve výbuchu tvé orgasmické křeče. Brizantní trhavina je nacpána do tvého vlhkého lůna. A já jsem tvou šukací rozbuškou. Nikdo tě není schopen detekovat, jsi nažhavená kurva. Jsi chtivé zosobnění Smrti, kapaliny lásky smáčí naše těla. Připraven stříkat, připraven odjistit tvé děložní nálože, usmívaš se ne mne před tvým orgasmem. Orgasmus klitorisu způsobený tritolem. Tři, dva, jedna a chcípni. Nástroje chtíče. Mrdat, cecky, frajtr. Tři, dva, jedna a stříkej. Píča, kokot, pysky. Tři, dva, jedna a chcípni. Líbej, kuř, srkej z řitě. Můj zkurvený Bože! Láska, koule, kunda, orgasmus! Nemožně křehká a vznětlivá, chytáš pod mými doteky. Lízaní zápalné šňůry, vzdycháš. Zamiloval jsem se do krásné nadržené coury, dříve než jsem zahynul ve výbuchu její křeči. Lůno vycpané brizantní třaskavinou, já byl tvou šoustací roznětkou. Nikdo tě nebyl schopen detekovat, jsi nažhavená svině.
CLIMACTERIUM PLEASURES / RADOSTI PŘECHODU
Své nejlepší dny máš již dávno za sebou. Nevolnost, kterou cítíš, je fajn. Je pro tebe nemožné otěhotnět, reprodukční schopnosti již vzaly za své. Hledáš mlašího zajíčka, ten by mohl stačit pro tvou mlsnou mutantní kundičku, tak vlhkou, hladovou a širokou. Menstruace je věc, ketré se jen směješ, jsi nadržená odvápněná stará škatule. Konečně můžeš šukat dnem i nocí, posedlá velkými kokoty ve svých otvorech. Spermated prosáknutá vzdycháš, jak čůrák bičuje tvé tváře pláčeš. Piješ mé semeno, na tyto radosti jsi čekala celý svůj život. Přechod! Více mladého masa cheš mrdat, žádný krvavý vodopád nezastaví lízání tvé staré kundy. Přechod!
TEENAGE CUNT POWERPLAY / PŘESILOVKA NA NEZLETILÉ KUNDĚ
Konečně drž hubu! Je to sport všech mužů, když mají nějaký problém. Nikdo nemůže říci, že przníme mladičké dívky. Připravenost tvá a hekání je excelentní, a jak přirážíš, no to je unikátní. Jsi mladá rozpustilá svině, tolik ptáků do sebe pojmeš, preferuješ však divné způsoby, ty znásilňuješ nás! Řekni slůvko chtíče, když cítíš, že to přichází, všechny tvé díry jsou vyplněny, desetiletá děvka... Na kterou myslíme. Konečně drž hubu! Čtyři naše falická bidla o tebe bojují. Poševní noční můra uvnitř slídí, předčasný výron semene mne diskvalifikoval v přesilovce na nezletilé kundě. Přesilovka na nezletilé kundě!
VAGINA PANZERFAUST / POŠEVNÍ PANCÉŘOVÁ PĚST
Pancéřová pěst! Prosím nech mne se s tebou milovat. Má spoušť je tak sladká a skvělá. Kus oceli ve tvých spodních ústech by pro tebe mohl být nadržený výbuch mrdacího grindu. V zajetí tvých perverzeních stydkých pysků, prosím nech mne protrhnout tvé voňavé kalhotky a pak budu muset způsobit závažnou újmu - je to způsob mého orgasmu a co ty? Klouzajíce skrz tvou kundu, jsem sloní čůrák, v sex skutečně věříš, jsem tvou poševní pancéřovou pěstí!
LOST BETWEEN TITS / ZTRACEN MEZI CECKAMI
Ztracen ve tvém vřelém objetí, bludiště, kde je klíč? Pomalu mne dusíš, v bezdeché lásce se není třeba hýbat. Tvé cecky mne decimují, mokrý volám po větším stisku v obrovském tělesném svěráku, můj život je polapen, ztracen mezi ceckami. Nemohu dýchat. Nemohu se hýbat. Nemohu křičet. Nevolej žádnou pomoc, lízej ty kozy a nic jiného nedělej. Zuřivá masturbace mezi tvé cecky, zamiloval jsem se. Nikdo neví, kde jsem, kam jsem šel. Jsem ztracen mezi ceckami. Ztracen... mezi ceckami. Ztracen... mezi ceckami.Tvá pokožka je bílá a jemná, nikdy tě neopustím. Jazykem se snažím prorazit si cestu přes tvůj masivní hrudník. Žádná komplikace nebo problém o místu kterého chci dosáhnout. Jsem zde polapen s koečnou platností, jsi taková nečistá kurva. Ztracen mezi ceckami. Zuřivá masturbace mezi tvé cecky, zamiloval jsem se. Nikdo neví, kde jsem, jsem ztracen mezi ceckami.
IRRUMATRIX / TA, KTERÁ SE NECHÁVÁ KOUŘIT
Jdi do prdele ty, která se necháváš kouřit. Nezkoušej na mne hloupé triky, kuř tu, která si nechává kouřit. Ženy s extra ptáky Ženu s kokotem kouřím, kouřím, a má ústa jsou plná slizu. Lízání těchto koulí umít skvěle, skvěle. Kuřba je mou pýchou. Penis jako beranidlo musím pohltit, čůrákem si čist své zuby. Chlapice drtí mou hlavu, hlavu mezi svými chlupatými koleny. s kokotem kouřím, kouřím, a má ústa jsou plná slizu. Lízání těchto koulí umít skvěle, skvěle. Kuřba je mou pýchou. Jdi do prdele ty, která se necháváš kouřit. Nezkoušej na mne hloupé triky, já jsem ta, která kouří ptáky, ženy s extra ptáky.
CURBED / DRŽENI NA UZDĚ
Vítejte v říši naší podivné lásky. Vítejte do impéria bez pravidel a bohů. Jsme vězni. Jsme otroci, topící se v morální hnilobě, musíme skrývat svou tvář. Jsme drženi na uzdě, na uzdě. Udidlo v našich zubech, divoké záblesky očí. Popíráme všechny sexuální zákony, chčijeme do vašich udivených očí. Milujeme tu zlatou sprchu, kterak šplíchá přes vaše tváře. Milujte se mezi sebou navzájem, prosím, napíchněte mou prdel. Strana Zprznění, buď naším členem. Jsme drženi na uzdě, na uzdě. Udidlo v našich zubech, divoké záblesky očí. Musíš být zvrhlý, odvázaný, veď pěší vojsko kuřbuřtů, nebo můžeš být na uzdě. Musíš být submisivní, tak jako jsme i my, nejsou mezi námi žádné hranice, láska musí být hýčkána. Jsme drženi na uzdě, na uzdě. Udidlo v našich zubech, divoké záblesky očí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naamah Naamah | 8. června 2006 v 8:48 | Reagovat

Jakko vždy úžasné... I když trochu ehm ehm... Chápeš ne?? :)))

2 Sweet Fucker Sweet Fucker | 12. července 2006 v 22:47 | Reagovat

To jsou trochu nadrzeni,ne?!

3 motherfucker motherfucker | E-mail | 11. listopadu 2006 v 19:26 | Reagovat

oooooooooo...krasneeeeeeee!uplne skvele jsem se u toho udelal!!!!

4 motherfucker motherfucker | E-mail | 11. listopadu 2006 v 19:26 | Reagovat

oooooooooo...krasneeeeeeee!uplne skvele jsem se u toho udelal!!!!

5 Lakatoš Lakatoš | 28. února 2007 v 21:58 | Reagovat

Seru na freefoto... tady to vládne...

6 veronika veronika | 19. března 2008 v 16:10 | Reagovat

ahoj simčo su na tatkovém ícq   víš

7 DR. Anal DR. Anal | 29. prosince 2008 v 19:29 | Reagovat

Jsem hodně ujetý perverzák a prase, ale tohle mě trochu postrádá logiku...

8 lolek lolek | 19. listopadu 2009 v 18:24 | Reagovat

hej já bych chtěl dělat Fetish jakože lízat ponožky (nejlíp růžoví a kotníkový...)
pošlete někdo fotku jak vypadaj vaše ponožky na nohách kdyžtak abych se měl nad čim udělat (díky ;))

9 Winstonmut Winstonmut | E-mail | Web | 1. března 2017 v 18:16 | Reagovat

thanks towards this countless illuminating website, obstruct up the massive jobless check out this <a href=http://onlinecasinos-x.com>casino</a> offers    , buy <a href=http://www.sextoysfun.net>sex toys</a>

10 WilliamReups WilliamReups | E-mail | Web | 22. června 2017 v 10:50 | Reagovat

?8 Tips for Proofreading Your College Essay
8 Tips for Proofreading Your College Essay
According to college admissions professionals, proofreading is quite possibly the most important thing you could potentially do to improve your college essay. Never overlook this key step in preparing your essay. Use these eight tips to proofread your college software essay.
1. Do spell check.
Okay, so the spelling and grammar check instrument on your computer won’t catch everything (and every so often can even steer you wrong), but it is a excellent position to start out for proofreading. It should catch quite possibly the most obvious spelling or grammatical errors.
two. Established it aside for a working day.
After you finish crafting your essay, established it aside for an entire working day before establishing to proofread it. The time absent from it will clear your head and allow for you to definitely greater catch errors at the time you come back again to it. (Oh, and as soon as you started your essay in the last minute, you can still nevertheless use this tip-just established it aside for an hour or two, and then come back again to it.)
3. Study it aloud.
Yes, this functions. Even professional writers do this. It's possible to browse through your individual essay aloud to catch errors or notice places where your sentences are working on (and on, and on). Or, ask a parent, friend or teacher to browse through it aloud to you.
four. Go backwards.
You may have learned this proofreading strategy in English class: Get started with proofreading your essay with the conclusion. Working your way from the conclude with the essay to the beginning forces you to definitely pay back a bit more attention to the words within the web site, so you won’t gloss over errors as easily as in the event you look at it from begin to finish.
5. Print it out.
It may be easier to catch errors as part of your essay at any time you print it out, rather than look over it on the computer screen only. Print it out, mark edits to the paper and enter the changes within your electronic document.
6. Proofread within a quiet position.
The Crafting Center in the University of North Carolina at Chapel Hill recommends finding a quiet put to operate when proofreading your crafting. That will mean turning off the TV, silencing your smartphone (or even putting it in another room or turning it off) and finding a spot absent from other distractions.
7. Cover up lines you’re not reading.
The Composing Center for the University of Wisconsin-Madison recommends by using a blank sheet of paper to cover up the lines below the an individual you’re reading. “This technique keeps you from skipping ahead of achievable mistakes,” says the center’s websites.
8. Double check college names.
Those that make use of a college name on your essay, make sure it is the right college name. “While we understand students will apply to a number of colleges and universities, it is always discouraging to see a student mention another university’s name in their essay,” says Hannah Bingham, first-year admissions coordinator in the University of North Carolina Wilmington .
Share

11 WilliamReups WilliamReups | E-mail | Web | 23. června 2017 v 1:13 | Reagovat

?Essays and Reports
The standard variations of written assignment required of the university student are usually:
an academic essay
a report
a dissertation
The third, the dissertation, is always a summatively assessed piece of deliver the results, and this is therefore dealt with inside of the Assessment section. The following web pages offer advice on crafting essays or reports whether they are assessed or whether they are purely a indicates of developing your intellectual, composing (and time-management ) skills.
Essays
The essay may be a particularly academic type of crafting, and serves as a standard method of developing and demonstrating a student's intellectual abilities at almost all amounts of the humanities degree programme. Developing skills in essay-writing is therefore crucial to success with your studies.
An essay needs:
an introduction, telling the reader what the essay is about
a main body, containing the ‘meat’ in the essay, where you outline your particular point of check out, at the same time demonstrating awareness of other perspectives or interpretation
a summary, summarising the content from the essay clearly and concisely
An essay requires you to definitely:
demonstrate your understanding of the subject area
bring a broad variety of material to bear on the given problem or issue
respond critically, with your personal ideas, to the issue
organise your thinking into an argument
select and use specifics to guidance your argument
express your argument in clear, sensible, well-structured prose
reference all the resources you have put into use in constructing your argument
Try to see your essay composing as a continuing practice of learning and improvement. Fork out attention to the feedback you acquire from your tutors, and keep it on file for upcoming reference. Talk to tutors about their comments. Try to identify what your weaknesses are, and then to operate on them.
Tip: Reading other students' essays might also be a useful way of thinking about your individual.
Reports
A report is usually far more practice-based and vocationally-focussed than an essay.
Whilst an essay is all about ideas and arguments, a report usually focusses on steps - it typically describes something you have done, and then recommends steps determined by your findings.
A report asks why, how, what?
Essentially a report are often simplified into three general questions:
Why was it done?
How was it done?
What does it mean?
Report structure and style
A report is always written within the third person (avoiding "I", "we", "you")
A report is very concise - any background detail is supplied as a separate appendix on the close
A report is divided into headed, numbered sections
A report usually concludes by having a recommendation for potential action, determined by the findings in the investigation
Humanities Teaching and Learning Office, The University of Manchester, Oxford Road, Manchester UK M13 9PL | Contact details | Feedback
The Humanities T&L Office is part on the Faculty of Humanities
This online site will appearance very much significantly better inside of a word wide web browser that supports world wide web standards. even so it is accessible to any browser or Internet machine.

12 Michaelwaymn Michaelwaymn | E-mail | Web | 26. června 2017 v 3:01 | Reagovat

fx-brokers-review.com/index_ua.html З найвищим рейтингом компанії Forex в одному списку з перевіркою з боку експертів

13 DannyJub DannyJub | E-mail | 14. listopadu 2017 v 13:22 | Reagovat

instant cash loans <a href=http://installmentloansdirectlenderslist.org>monthly installment loans with bad credit</a> cash payday loans <a href=http://cashadvancesonlinepros.org>payday cash advance loans online</a>

14 DannyJub DannyJub | E-mail | 23. listopadu 2017 v 10:25 | Reagovat

i need money quick <a href=http://shorttermloansforbadcredit.org>short term loans lenders only</a> installment loans direct lenders only <a href=http://paydayloansguaranteedapproval.org>payday loans bad credit</a>

15 DannyJub DannyJub | E-mail | 2. prosince 2017 v 6:06 | Reagovat

fast cash advance <a href=http://longterminstallmentloansonline.org>long term personal loans for poor credit</a> instant cash loans <a href=http://onlinepaydayloansnocreditchecks.org>payday loans no credit check</a>

16 purchase_cialis purchase_cialis | E-mail | Web | 1. září 2018 v 3:18 | Reagovat

Hello!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama