Make War, Not Love!!!

Isacaarum - Menses Exorcism

27. června 2006 v 12:57 | Angel of Retribution |  Texty kapel
Další překlad skupiny Isacaarum. Tentokrát Menses Exorcism.

Menses Exorcism
COCK CONTROL / KONTROLA ČŮRÁKŮ
Tak jedem! Znovu roníme semeno, jsme tak pyšní, orgie tělesných tekutin, nic zde neodpočine v bolesti. Jsi přísný sudí, zkoušející mne zadusit, když všechny penisy kolem se zvětšují a tvrdnou... Čůrák, čůrák, čůrák, kontrola čůráků! Zkoušej, projdi, testuj, soutěživý mrd... Hej ty, vypadá, že vyhraješ, tak se ukaž znovu. Hej ty, tvý péro je tak velký, tvý koule mne dohánějí k šílenství. Hej ty, zde nepodvádíme, mé míry nezrazují. Hej ty, to není trik, nemůžeš mne porazit, tak se modli. Drsně kontroluju tvou délku. Beze spěchu z tebe zkouším dostat semeno. Čůrák, čůrák, čůrák, kontrola čůráků! Semeno roníce naposledy, byli jsme tak stydliví, mejdan tělních tekutin, jsme skoro mrtví. Přísný soudce je jakžtakž spokojen, když všechny penisy vidí chabnout, měknout a poklesávat.
PISS FIGHTER / BOJOVNÍK MOČI
Utápění se ve vlastních chcankách, to ti činí slast. Chlemtání mý moči, to je náš grind skvělého chcankového boje. Bojovník moči... Tak nade mnou cákej tu léčivou zlatou spršku, já zhltnu tvoje "maso". Naplň mé hrdlo tím přírodním střikem, udus mne, až se ti bude chtít močit. Milujeme to šampaňské, nejsme moc stydliví, vzrušení je tak velké. Zaplavím tvou tvář když chceš, nejdřív souboj proudů moče a pak teprve polibek. Chcankopád je to, co chci, jsem urinální pošuk, tak nastav to svý péro. Prudký déšť tvé moči mě nutí se udělat, teď mám všechno, co jsem potřeboval, abych se bavil. Bojovník moči... Grind skvělého chcankového boje!
G SPOT SEPUKKA / RITUÁLNÍ SEBEVRAŽDA G BODU (píseň zde)
Já jsem pánem tvé bolesti, předvedu ti svou nadvládu. Zbav se všeho, co potřebuješ, protože já to nenávidím. Sebevražda klitorisu, pysky ke krvácení. Tady je ostří, abys to mohla udělat načisto, vyřízni to, zapíchni to dovnitř. Nemáš, ty svině, právo šoustat, rituální sebevražda, tvá kundička je k hovnu. Ostří jako břitva je jediné pravidlo, které musíš znát. Neuposlechni, chcípneš, tvůj život je bezcenný. Nenávidím tě protože jsi zkusila mne odmítnout. Tvá krvácející píča, to je můj čas ke ztopoření. Vyřízni si to, zohav to, nepotřebuješ to, protože jsi byla vždy chladná. Zdrť svůj G bod, je prokletý, nech jej krvácet, už tě nikdy nechci mít. Miluji tvou tvář, ale teď je konec, chci vidět tvé poševní harakiri. Miluji tvou tvář, ale teď je konec, chci vidět tvou rituální sebevraždu G bodu. Tvůj strach ze smrti není potíž, tam bolest pomíjí. Já to vím velmi dobře... a pak tě nechám shnít... Můžeš podvádět Boha... Nechám si tvůj G bod... Abych si s ním ještě užil!
DILDOG TROOPERS / PĚŠÁCI PSÍHO ROBERTKU
Náš útok začíná, bojoví kokoti jsou plně nabiti. Tak fajn! Ti, kteří nenávidí omezenou lásku. Zabijáci, kurví bombardéry zloby. Rozpoutej sexuální válku... abys mohl ničit. Jsme na pochodu... jdi do hajzlu. Láska musí být zachráněna... kanonádou. Jsme na pochodu... raz, dva. Rozpoutej sexuální válku... abys mohl ničit. Jsme na pochodu... hej, hej, hej. Láska musí být zachráněna... kanonádou. Jsme na pochodu... hej, hej. Každá tvá díra musí krvácet,. Robertky natlučené do vašich penisů. Pekelní vojáci sexu, jsme pěšáci M:EX. Bojovníci nechutného znamení psího robertku, kurví brigáda s námi v jedné linii. Nic nezůstane stejné. Vy jste pouze lovnou zvěří! Pohlavní bitky jsou naší radostí, když vřava drtí hajzly nenávidící milování... psí robertek. Spermatanky otáčejí své věže, mašírujeme a útočíme bez slitování... psí robertek. Náš útok začíná, bojoví kokoti jsou plně nabiti. Tak fajn! Ti, kteří nenávidí omezenou lásku. Zabijáci, kurví bombardéry zloby.
CUMMAND & CUNTQUER / ZAVEL VÝRONEM SEMENE A OVLÁDNI KUNDOU
Nečekej na zkurvený znásilnění! Manévrujíce v temnotě, slídící po krvi. Citlivá zbraň, připravená střílet. Nech můj poštěvákový tank jet. Zavel výronem semene a ovládni kundou. Huliči granátů. Zavel výronem semene a ovládni kundou. Kundí ostřelovači na nebi. Konečně jsme objevili tu skvělou strategii, jak získat úplnou nadvládu, jak vás znehybnit. Zavelet výronem semene a ovládnout kundou teď zkoušíme. Není pravidlo jak dobít území, žádné zbraně nejsou zakázány. Válka pravé lásky. Úskoční žlodáci ve válce společné lásky, vykořeňte vše, co proti slasti stojí. Toto je boj sodomie, hedonističní útočníci, když tě to činí chorobně vyděšeným. Dobývajíce postele, čůráky na náš rozkaz. Milujeme se jak šílení, cíl mise je jasný. Slyšte můj povel výronu semene, jsme komando výronů semene, komando lásky, útočící na všechny kundy z cílem zprznit je. Manévrujíce v temnotě, slídící po krvi. Citlivá zbraň, připravená střílet. Nech můj poštěvákový tank jet. Zavel výronem semene a ovládni kundou. Huliči granátů. Zavel výronem semene a ovládni kundou. Nech můj poštěvákový tank jet.
MENSTRUA
Zkus přestat krvácet, není to tak fajn. Má zkurvená posedlost, má ohavná zvrácenost. Krvavý pramínek z kundy já piju, lížu jak zvíře. Musím ti ukázat bizarní pohlavní dostih. Mrdej! Menstrua... ser na menstruační krev. Menstrua... bojuj s menstruační krví. Masturbace, vyprázdnění, menstruace, pomočení, proniknutí, napuštění... To je to, co miluji a nenávidím. Masturbace, vyprázdnění, menstruace, pomočení, proniknutí, napuštění... To je tvůj zasraný osud. Masturbace, vyprázdnění, menstruace, pomočení, proniknutí, napuštění... Jaká je to legrační hra. Masturbace, vyprázdnění, menstruace, pomočení, proniknutí, napuštění... Pokaždé je to stejné. Krvavý vodopád působí dobře na mou prostatu. Je to fajn, jsem hned vedle tebe... mrdej. Sežeru tvou vložku, není možno udělat chybu. Miluju tě, vyveď mne ze splínu. Nepřestávej krvácet, je to fakt super. Tvá zasraná posedlost, tvá ohavná zvrácenost. Krvavý pramínek z kundy já piju, lížu jak zvíře. Můžeme si zopakovat náš bizarní pohlavní dostih.
ORGASMATCH OFFSIDE / POSTAVENÍ MIMO HRU V SOUBOJI ORGASMŮ
Mimo hru, porušil jsem pravidla a byl jsem za neuposlechnutí potrestán. Odpusťte mi, odpusťte mi, už budu zase hodný kluk. Jsi mimo hru... postavení mimo hru v souboji orgasmů. Jsi mimo hru... postavení mimo hru v souboji orgasmů. Jsi mimo hru... postavení mimo hru v souboji orgasmů. Jsi mimo hru... postavení mimo hru v souboji orgasmů. Mrdej, šoustej... mrdej, šoustej... mimo hru. Mrdej, šoustej... mrdej, šoustej... celý den. Nemáš žádné znalosti o šuku, co myslíš? Můžeme tě sejmout? Jsi "neozbrojená" zasraná svině. Odpal odsud, jsi postaven mimo hru. Mrdej, šoustej... zkus lepšího teplouše. Mrdej, šoustej... jsi mimo hru. Mrdej, šoustej... postavení mimo hru v souboji orgasmů. Mrdej, šoustej... Řekni proč?! Jaká škoda, nechci čmoudit desetkrát za den. Je mi z toho na nic, je mi smutno, že se svým ptákem nemohu dělat takovéhle věci. Nevadí, příště to snad, myslím, bude lepší. Mimo hru, už nemůžu být zase mimo hru. Postavení mimo hru v souboji orgasmů... jsi mimo hru. Postavení mimo hru v souboji orgasmů... jsi mimo hru. Mrdej, šoustej... mrdej, šoustej... mimo hru. Mrdej, šoustej... mrdej, šoustej... celý den. Jsi mimo hru... postavení mimo hru v souboji orgasmů. Jsi mimo hru... postavení mimo hru v souboji orgasmů. Mrdej, šoustej... zkus lepšího teplouše. Mrdej, šoustej... jsi mimo hru. Mrdej, šoustej... postavení mimo hru v souboji orgasmů. Mrdej, šoustej... musíš být vzrušený. Jsi mimo hru... postavení mimo hru v souboji orgasmů. Jsi mimo hru... postavení mimo hru v souboji orgasmů. Postavení mimo hru v souboji orgasmů.
RHYTHMIC BALLS / RYTMICKÉ KOULE
Poslouchej tu melodii tělesné radosti, to je hudba pro moji velkou zbraň. Miluju naši harmonii, rád vnímám ten zvuk, konečně mohu říct, že jsem našel to, co hledám. Píča je pěkná, extrémně hluboká. Rytmus čvachtání slyšet, to mám rád a potřebuji. Jsme otroci sexuálního nebe, ty jsi nezletilá a mě je sedmačtyřicet. Jak je můj pták hluboko uvnitř, líbí se ti mé rytmické koule? Mám rád, když jsi široce rozevřená, poslouchej mé rytmické koule. Nemůžeš být tak zasraně stydlivá, líbí se ti mé rytmické koule? Koule klepou na tvou kundu, poslouchej mé rytmické koule. Jak je můj pták hluboko uvnitř, líbí se ti mé rytmické koule? Mám rád, když jsi široce rozevřená, poslouchej mé rytmické koule. Topíce se v kundím slizu, ten pocit zbožňuju. Zaškrť moje péro, nemůžeme se jen tak nudit. Zkouším ochutnat tvůj řitní otvor, vysávám hovno a pláču po větším množství. Jak vzdycháš, hodlám tě rozpárat. Kundička krásy vypadá jak šoustací sečná rána. Jsme otroci sexuálního nebe, ty jsi nezletilá a mě je sedmačtyřicet. Všechny tělní tekutiny budu vycucávat. Moje koule dirigují tento orchestrální mrd. Donutil jsem tě půjčit mi tu tvou šťavnatou buchtičku. Můj závěrečný výron a hudba je u konce.
MEA VERPA! / MŮJ OHRNUTÝ KOKOTE! (PŘIPRAVENÝ K HOMOSEXUÁLNÍMU STYKU)
Předkožku pryč, penis na hraní, srací díru až najdu, brokovnice výronů semene bude drtit. Preferuji buzerantskou lásku... To jsem ještě neviděl, takový fekální marast, zasekl jsem se ve tvých střevech, zevnitř jsem blokován. Preferuji buzerantskou lásku... Můj ohrnutý kokote, připravený k homosexuálnímu styku! Mrdej!
STORMBUGGERS FARTILLERY / PLYNATÉ DĚLOSTŘELECTVO BOUŘLIVÝCH BUZERANTŮ
Bouře buzen tě napustí zaživa, nemáš šanci se vzdát nebo přežít. Váleční čůráci a řitní trhači přišli příliš blízko, jsi jen žrádlo pro děla, nastal čas bát se. Bouřliví buzeranti z pekla, vyloučeni z nebes, plyn k oplodnění, prdy k detonacím. Dusivá oblaka a křik znásilňovaných, heterosexuálové jsou na pokraji šílenství. Tvá rektální blána je téměř k prasknutí a řitní svěrače nemohou uvěřit té sračce... Homosexuálně devastovat... Homosexuálně devastovat... Homosexuálně devastovat, dělostřelecký útok prdů, vše je zprzněno, nemůžeš tomu uvěřit. Plynaté dělostřelectvo vydrancovalo vše, co nalezlo. Všechny díry jsou napuštěny zasranými kapkami lásky. Ucpaní, spletení lidé na bitevní poli mrdu leží zprzněni, na tomto poli výronů semene.
THE MENSES EXORCIST / VYMÍTAČ ĎÁBLA MENSTRUACE
Sjednoťme naše síly, vyčistíme tento svět a vykastrujeme to Ďáblovo zkurvené sémě. Vše, co nenávidíme, je krvácení kundy, to Satanovo prokletí pravé lásky. Naše vymítání Ďábla menstruace... abychom tě osvobodili, osvobodili. Naše vymítání Ďábla menstruace... abys přestala krvácet, krvácet. Ukřižuj menstruaci, přibij hygienickou vložku a zaříkávej jak krvácí. Pryč s menstruací... je mimo lásku. Pryč s menstruací... serte na ni. Naše vymítání Ďábla menstruace... abychom tě osvobodili, osvobodili. Naše vymítání Ďábla menstruace... abys přestala krvácet, krvácet. Tvé semeno je svěcenou vodou, ser na svaté knihy a zabodni penis hluboko dovnitř. Čekej na Ďáblův únik, výstřik semene jej zahubí, opustí ji jejími otevřenými ústy. Naše vymítání Ďábla menstruace... abychom tě osvobodili, osvobodili. Naše vymítání Ďábla menstruace... abys přestala krvácet, krvácet. Vymítání Ďábla menstruace...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K.O.zlik K.O.zlik | 27. června 2006 v 20:19 | Reagovat

www.lama-tym.unas.cz

2 K.O.zlik K.O.zlik | 27. června 2006 v 20:19 | Reagovat

www.lama-tym.unas.cz

3 Sweet Fucker Sweet Fucker | 12. července 2006 v 22:46 | Reagovat

Docela HNUS

4 Hanč Hanč | E-mail | 13. října 2006 v 18:13 | Reagovat

miluju isacaarum :D hlavně maj výborný konzerty:) všude samá KREV!!muhehe

5 Warhammer Warhammer | 14. srpna 2007 v 22:57 | Reagovat

Asi jsem se naučil pár nových výrazů :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama