Make War, Not Love!!!

Kniha návštěv

12. října 2006 v 13:56 | Angel of Retribution |  Návštěvní kniha
Po zrušení rubriky Kozlovi monologi nebylo možno nikam svobodně psát do vyhrazeného místa. Nyní přináším změnu. A to v podobě návštěvní knihy kam budou moci všichni psát co chtěj.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angel of retribution Angel of retribution | 12. října 2006 v 13:57 | Reagovat

Na těchto stránkách (http://bambersis.blog.cz/0609/hnus) je nelegální reklama na můj blog.

2 K.O.zlik K.O.zlik | Web | 12. října 2006 v 16:07 | Reagovat

Hmmm svině

3 Barunka Barunka | Web | 13. října 2006 v 20:53 | Reagovat

Ahoooj!! Vyzvedni si diplom za soutěž o nej černý blog!! Je v rubrice DIPLOMY PRO VÁS (ta je úplně dole)... :)

Je to diplom pro všechny, kteří se zůčastnili soutěže o nej černý blog!!

4 M... M... | 23. října 2006 v 17:37 | Reagovat

Zdravím... Sháním lidi kteří se zajímají o gotiku na nějáký sraz v praze. Pokecalo by se a pak zašlo na Vinohradský hřbitov udělat nějáký fotky. A lidi bylo by to na helloowen :-)temnakraska/zavinac/seznam/tecka/cz

5 Adramelech Adramelech | 28. října 2006 v 23:47 | Reagovat

Pěkný blog, sice morbidní, ale pěkny. Konecne trochu oziveni mezi tema blogama o tokio hotel a podobnych picovinách. Sice ty urazeny hlavy apod. sou trochu moc, ale myslim ze i pro lidi, kteri nemaji se satanismem nic spolecnyho by to mel byt urcity druh ponauceni a zamyšleni se....

6 lili lili | Web | 2. listopadu 2006 v 13:33 | Reagovat

mno tak sem to opravila...:-) a ja za to nemužu bo to nikde nemužu najít tak dobře napsany...

7 Gothicall Gothicall | 4. ledna 2007 v 0:04 | Reagovat

Autorovi: Nevím co tě vede k těmto stránkám, ale jsi trochu mimo mísu kámo. Co se týče vzhledu tak musím konstatovat jediné slovo "úchvatné". Opravdu povedené stránky z tvůrčího pohledu. Z obsahového pohledu je to ale totální masakr. Měl by jsi přehodnotit svůj pohled na svět jako takový. Považuješ-li se za satanistu má to jen dva důvody, ale jeden konec: 1.nevěříš a chceš být zajímavý, 2.věříš a jsi posedlý(to je ale malá pravděpodobnost, to ti pomůže jen vymítač.)(budu tedy vycházet z bodu1.! Tak jako tak si kopeš duševní hrob, nebo si snad myslíš že budeš vládnout v pekle? :o) Takových tu bylo a lepších. Toto už není New Age, toto je černá sekta. Je to sice tvá věc máš na to právo, ale radím ti přehodnoť své priority.

Poradím ti: 1.zamysli se co tvou touto satanistickou vírou získáš a co můžeš ztratit.

                   2.zamysli se co můžeš získat vírou v boha a co můžeš ztratit.

Jestli máš alespoň trochu logického myšlení a já bych řekl že ano, tak pochopíš že k andělu nesoucímu světlo se není zase takový problém dostat, ale myslet si že on ti dá nějaká privilegia tak na to zapomeň! Dáváš se na stranu poražených. Už není žádný ďábel jako byl Temný, aby mohl nebe ohrozit. Satanael byl archanděl kterého temný nakazil. On nebyl bohem tak se včas vzpamatuj. Byl o třídu níže co se týče nebe. Bereme-li všechny hlavní sféry tak rovnou o několik tříd níž. Začni se učit hebrejsky a čti staré spisy. Zajímej se trochu o doby před Kristem kdy byla duševní síla a magie ještě cítit ve vzduchu a ne o sektu, která vznikala až několik století po Kristu. :o)) zajímej se o kabalu, hermetismus (magie,alchymie,astrologie) a není možné že by tvůj mozek nevyprodukoval alespoň trocha zdravého rozumu. Lidstvo je už jen zkoušeno nic nevybojuješ války už skončily tak nežij ve světě iluzí a probuď se!

Budu vydávat knihu tak se ti ozvu, určitě tě bude zajímat soudě pohledem na tvé stánky,… :o)

8 Gothicall Gothicall | 20. ledna 2007 v 22:08 | Reagovat

Lilith :o), ty jsi marný.... Hermetismus nemá nic společného s božisty jak jim ty říkáš... Jsi úplně mimo :o), dá ti to jen jiný úhel pohledu, pokud tedy máš alespoň trochu inteligence... :o( ... :o)

LaVeyův satanismus (mezi svými přívrženci často nazývaný moderní satanismus) je náboženství (resp. filosofie) vzniklé v šedesátých letech minulého století. Je založeno na filosofii a Satanské Bibli Američana Antona LaVeye, který se inspiroval zvláště německým filozofem Friedrichem Nietzschem a anglickým okultistou Aleisterem Crowleyem a založil tzv. církev Satanovu.

V LaVeyových textech je jasně patrná negace a parodie křesťanství a podpora konzumního a požitkářského způsobu života. LaVeyova filosofie klade jako středobod všeho člověka a jeho (sebe)uspokojení. Měřítkem chování nemá být ani pochybná spravedlnost, ani soucit nebo absolutní dobro, ale míra pozitivních pocitů a prospěch, které provázejí jednání z pohledu jednajícího. Jedná se o jednu z méně nebezpečných verzí satanismu (vzhledem k charakteru jednání), někteří kritici ho ale považují naopak za jeden z nejnebezpečnějších, neboť jeho relativní umírněnost mu umožňuje efektivněji šířit svoji líbivou a v konečných důsledcích značně destruktivní filosofii. „Církev Satanova“ (jak se příznivci LaVeye někdy také nazývají) nemá žádné magické či náboženské rituály s lidskými oběťmi, nicméně někteří kritici poukazují, že ve svých důsledcích může pobízet ke kriminálnímu jednání (pokud vede k uspokojení dotyčného a nemá pro něj /nebo nemusí mít/ negativní následky).

Pokud jde o Satana samotného, jeho jméno je použiváno jen v podobě jakéhosi symbolu, a ne jako živoucí, historicky dokázanou osobu, pro upoutání pozornosti a možná i pro určitou filosofickou podobnost LaVeyových názorů s různými literárními ztvárněními Satana (jako jedince myslícího jen na sebe a bouřliváka, kterému se příčí poslouchat pravidla jiných, byť by je stanovil sám Bůh). Reálné uctívání Satana a služba jemu rozhodně není podstatou tohoto směru. Činy jistých mentálně slabších jedinců (znesvěcování hřbitovů, obětování zvířat etc.) nemají s tímto filozofickým směrem nic společného.

LaVeyův satanismus je také spojován s metalovou (zvláště death metalovou a black metalovou) subkulturou. Nezanedbatelná část metalových skupin a interpretů se k satanismu hlásí a nebojí se o svůj názor podělit se svým publikem. Příkladem může být např. Marylin Manson, Dimmu Borgir.

Symbolem satanismu je jednak pentagram – odvěký symbol veškeré magie, mystiky a okultistiky – a tzv. bafomet – také pentagram jenomže obrácený (také symbol odporu) a často s domalovanou hlavou kozla (původně se jedná o židovské obětní zvíře, vyhnané za hříchy starozákonního lidu na poušť), častým symbolem je také číslo 666 symbolizující Satana (vzaté z Bible, v níž bylo pravděpodobně gematrickou šifrou za pronásledovatele křesťanů císaře Nera). Hlavní knihou satanismu je již zmíněná Satanská Bible obsahující čtyri knihy – Satanovu, Luciferovu, Belialovu a Leviathanova, mj. symbolizující čtyri živly (a parodující 4 evangelisty). Také obsahuje Satanské Devatero:

Satan znamená ukájení choutek, nikoli odříkání!

Satan znamená živoucí existenci, nikoli vymyšlené spirituální báchorky!

Satan znamená neposkvrněnou moudrost, nikoli pokrytecký sebeklam!

Satan znamená laskavost k těm, kdo ji zasluhují, nikoli lásku vyplýtvanou na nevděčníky!

Satan znamená pomstu, nikoli nastavení druhé tváře!

Satan znamená odpovědnost vůči odpovědným, nikoli péči o psychické upíry!

Satan znamená člověka jako pouhé zvíře, někdy lepšího, mnohem častěji však horšího než ti, co kráčejí po čtyřech, člověka, jenž se díky „božskému duchovnímu a intelektuálnímu vývoji“ stal nejzkaženějším zvířetem!

Satan znamená všechny takzvané hříchy, jelikož vedou k mentálnímu, emočnímu nebo tělesnému uspokojení!

Satan je nejlepším přítelem, jakého kdy církev měla, jelikož ji po celá ta léta pomáhal udržovat v chodu!

Znám mnohem více než ty máslo jendno nelidské, :o) ... vzpamatuj se :o)

9 Gothicall Gothicall | 20. ledna 2007 v 22:09 | Reagovat

RE: Angel of Retribution: Tebe neznám, takže tobě to nepatřilo! Psal jsem to Lilithovi... Jinak s tím Mansonem OK, byl to jen příklad a trochu špatně jsem ho možná formuloval ale myslím, že to zase tak moc neovlivnilo to, co jsem tím chtěl říci...

Zajímám se o tyto věci velice aktivně už od 17 let. V mých nynějších 27 letech si myslím, že mám už dostačující zkušenosti hodnotit takovéto věci. Zažil jsem a viděl na vlastní oči takové věci o kterých se většině lidí ani nezdálo.

Díky mým konexím, které jsem si za ta léta sám vybudoval, mám přístup do míst, o kterých normální smrtelníci ani nemají tušení, že vůbec existují. Mám možnost číst staré spisy, které tutlá třeba Vatikán nebo spolek svobodných zednářů. Dveře Kronikářů(o kterých se lidstvo ještě v mém životě určitě doví), mi otevřely dveře a já do nich hrdě vstoupil.

Angeli of Retributione: opravdu netuším kam až sahají tvé dovednosti a znalosti. Proto nemůžu docela objektivně hodnotit a porovnávat s mými. Vím jen jedno! Já vím a věřím! Většina lidí takovéto štěstí nepoznalo. Někteří ví a nevěří a někteří jen věří ale neví. Jsou i takoví kteří neví a nevěří a tím je bezpochyby Lilith...

Good Luck...

10 Gothicall Gothicall | 20. ledna 2007 v 22:10 | Reagovat

Dodatky: Tak teprve dneska a zrovna teď jsem si přečetl všechny komentáře co zde jsou a musím konstatovat, že téměř všichni satanisti, ateisti a křesťané co zde nějakým způsobem publikovali své názory ví úplné hov...no o tom, co se to tady děje...!!! Skoro všichni, protože jediný je asi Angel of Retribution. Ten se ale zase ubírá jen jedním směrem a to pravděpodobně tím, který jsem popsal výše Lilithovi. Jestliže chcete pochopit co ta druhá strana svou publikací myslí, měli by jste tu stranu také studovat a něco o ní vědět, než začnete soudit a žvanit nesmysly o protipólech, protože tento filozofický směr kterému jsou tyto stránky určeny žádné protipóly nemá! Takže žádný jing jang a podobné kraviny! Velikým problémem zde jsou omezené znalosti na všech stranách. Ty byly problémem v každé době. Vím, je velice pohodlné sledovat jen jednu stranu. To platí pro všechny bez výjimky! Jestliže jste křesťané tak vězte, že by jste měli poznat i tu druhou stranu. Jestliže někdo studuje na kněze, tak se tyto věci učí také. Je jen otázka, jak to dokáže pochopit a kolik úsilí tomu odevzdá. Strom nikdy nebude plodit nádherné plody, když se o něj majitel nebude stále starat! Toto samozřejmě platí i pro satanisty, (mino tento filozofický směr, což je ale škoda, protože ti nevěří v Boha ani tím pádem ani v Satana jako takového(Jako i kdysi já!))! Nebudu se opakovat, hodně jsem toho popsal o moderním satanismu výše tak si to přečtěte!

Dále musíte rozlišovat satanisty a dělit je do více skupin a ne do jedné jediné, protože se velmi liší(v hodně věcech), i když v konečném důsledku směřují k stejnému cíli. V této chvíli co jsem asi tak pochopil je fakt, že Angel of Retribution neví(moderní satanismus se do znalostí totiž nepočítá)(dalo by se to brát spíše jako nějaké dodatky vědění) a nevěří! Doufám, že se nebudeš moc zlobit Angeli of Retributione, ale jestliže se stále držíš jen toho jediného směru kterým tě poslal Američana Anton LaVeye, tak jsi se znalostmi asi tak daleko, jako já kdysi v cca 18 letech svého života.

Já osobně jsem křesťan(znovuzrozený). Nebyl jsem jím od narození jak jsem již dříve podotknul. Dokonce mně k tomu ani netlačili rodiče. Ti sami jsou dodnes ateisté. To že jsem se jím stal, je jen zásluha boha že jsem procitl. Ale nebylo to zadarmo! Začal jsem se o tyto věci zajímat v 17 letech a do svých cca 22 let jsem sdílel stejné názory jako Angel of Retribution. Nebyl jsem ale upjatý, jako vy všichni co jste tady zatím publikovali, jen jedním směrem. Vůbec totiž nemáte páru o tom, co ta druhá strana vidí a jak se na věci vůbec dívá! Nepochopili jste a nechtěli pochopit a to je ta chyba! Nemáte dostatečné všeobecné znalosti a proto víte kulové. Vůbec netušíte proč a kdo od koho čerpal a čím byl ovlivněn a proč tedy vzniklo něco co napsal. A od koho předtím čerpal ten, co něco napsal, co čerpal ten co také potom něco napsal a až potom čerpal ten co z toho zase něco napsal a vy to teď čtete a považujete to za báječné a dostačující. Vůbec vás ale nezajímá, je-li to skutečně tak nebo je to blud, nebo částečný blud atd... Vy to jen čtete a protože se vám to nějakým způsobem zalíbilo tak jste se vydali tím směrem. Jste tím ovlivňováni tak jako i slovy jiných lidí a necháváte se tlačit někde o čem si něco myslíte, ale nevíte nic(toto se nevztahuje na silné křesťany nebo satanisty(ti ví a cítili přítomnost boha nebo satana osobně), zase mimo LaVeyův satanismus)! OK vaše svobodná volba, ale vězte že soudit budete moci jedině tehdy, až budete mít všeobecné dostačující znalosti!

Studoval jsem jako ateista všechny mně dostupné satanistické kořeny, křesťanství(katolíci, evangelíci, CB, AP atd...), hinduismus, buddhismus a různé sekty "slovo vzniklo z latinského "secare" což znamená dělit nebo řezat" jako byli(montanisté, donatisté a zejména ve středověku valdenští begherdi) až po nynější, ktré již mají zcela jiný ráz, patří k nim (adventisté, baptisté, jehovisté a další...). Dále pak kabalu, hermetismus(magie, alchymie, astrologie). Četl jsem knihy tarotu, run, atd... Nyní studuji aramejštinu(jazyk Krista) a hebrejštinu. Pořád se učím a jako Kronikář jsem veden mistry proti kterým vím stále zcela kulové. Za tu dobu jsem byl ale svědkem mnoha věcí. Viděl jsem věci, které logicky nikdo nevysvětlí. Cítil jsem je! Měl jsem reálné zjevení! Předtuchy které se vyplnily(to nemohla být náhoda. Stává se mi to pořád, třeba i několikrát za den, aniž bych na to zrovna myslel). Vidím člověka kterého jsem nikdy neviděl a vím jak se jmenuje a kde bydlí. Jak se jmenuje jeho žena nebo přítelkyně atd.. Do dnešní doby jsem se to nenaučil ovládat. Přichází to nečekaně a bez varování. Ovládat by se mi to líbilo, vyhrál bych si sportku, ale asi protože nejsem ještě připraven toho nezneužít, mi to zatím nejde a to je právě to! Veliká moc přináší velikou zodpovědnost. Mohl bych tady o tom psát mraky textu, ale těžko uvěřit když jsi nezažil. Já jako Kronikář nemám ani za úkol šířit slovo boží, tak jako ostatní křesťané. Má práce spočívá zcela v něčem jiném. To že zde publikuji je jen z mé čisté svobodné vůle. Beru to jako takovou výpomoc vám všem k tomu, aby jste konečně začali také trochu přemýšlet a používat mozek i srdce zároveň.

Nerad to říkám, ale uctívačům LaVeyevova satanismu by neuškodil trochu radikálnější směr, kterým se ubíral třeba Aleister Crowley nebo Charlese Mansona atd... Byla by to dobrá cesta k tomu uvěřit, protože když člověk uvěří tak věří v obě strany. Potom by se s tím až dalo dělat něco dál, pokud by už samozřejmě nebylo pozdě! Takže člověk si vlastně nevybere, když se sám nesnaží poznat pravdu... :o)

Toť zatím vše. Good Luck to all

11 Lucka Lucka | 16. března 2007 v 22:11 | Reagovat

Dyně bleje..... jinak pěknej blog

12 Martin "Samael" Martin "Samael" | Web | 18. března 2007 v 19:56 | Reagovat

Nazdar Maestro

Nechceš spriateliť weby???

Ja som tu: http://www.rootband.szm.sk

keď tak napíš prosím do mojej NK

13 Martin "Samael" Martin "Samael" | Web | 20. března 2007 v 12:49 | Reagovat

Tak už si aj u mňa :-))

14 Metalistka Metalistka | Web | 5. dubna 2007 v 18:37 | Reagovat

Nechceš spřátelit blog?Kdyžtak napiš

15 SNK SNK | 2. června 2007 v 11:07 | Reagovat

Bože vy ste hovna. Měli byste vědět, že skuteční satanisti nenosí černou a na ulici je nepoznáte. Zato mají v kůži vypálený pentagram (třeba jako já).  Jste ubohé trosky, snažící se zapadnout alespoň do nějaké skupiny, protože na nic jiného nemáte intelekt. Skuteční satanisti nevyznávají satana, ale životní styl volnosti a instiktů, ale o tom vy víte prd. Je mi z vás na blití...

16 Naamah Naamah | Web | 2. června 2007 v 19:23 | Reagovat

Kdybys byl četl jak na svém blogu rozebírám satanismus, přišel bys na to, že ho beru jako ty. Dáš na zjevné komentáře zde nevědoucích lidí o tom jací sme. Já na ulici jako satanistka také nevypadám a ani Angel. Podívej se sem

http://punkcasopis.blog.cz/rubriky/moje-nahodne-zachvevy-psani-my-lyrics

možná ti to osvětlí náš názor na věc. Jestli ne tak jsi hovádko ty...

17 Torturer Torturer | E-mail | 3. června 2007 v 4:52 | Reagovat

Ave folks!!! Jak už sem psal u kanalizačního tajemství, autonehod, mrtvol nebo u BA ankety, něco se mi tu líbí neco ne. Vím o tomhle zčernalým chápání světa svoje (taky sem v 18-ti lítal na koštěti a v duchu pálil kostely) ale nebudu tady šířit obsáhlou osvětu podsvětí jako Mr. Gothicall (stejně byste to nečetli:D). Až na místy zbytečné a nechutné (a i nesmyslné prezentování) brutality bych řekl že váš blog má vcelku ostré rohy:). Já bych místo hádanek jestli to v kanálu je ruka nebo hovno  přidal nějaké recenze metal počinů, info o akcích typu BA a tak dál

Uberte radikalismus, zlepšete vizuálně stránky a váš blog bude mít úspěch jako prase

Ave satanas and see you later folks!!!

18 Met Death Met Death | 19. června 2007 v 11:21 | Reagovat

koukněte na to  http://s2.bitefight.cz/c.php?uid=49524

19 Lamyros Lamyros | Web | 16. srpna 2007 v 21:45 | Reagovat

Skuteční satanisti mají na kůží vypálený pentagram(třeba jako já)to zdůraznění vlastní vyjímečnosti je nejpikatnější,je to jako jako by jsi říkal dívce,že ptáka přes dvacet čísel jen tak někdo nemá,ale dnes máš štastný den děvče........a ty říkej ,že je tu někdo k zblítí...pak se ještě s kdekým trumfuj kdo je na ulici nenápadnější...pak ještě dodatek ,že satanisti v černý nechoděj...tím si vytyčil přinejmenším dvě a při dobré vůli tři pravidla...toho tvého životního stylu volnosti a instinktů...nebudu ti říkat,že se to co píšeš nemá ani hlavu ani patu,protože to stejně sám víš,nemůžeš být tak hloupý aby jsi to nevěděl...aspoň myslím,na začátku jsem sem zavítal jen na skok...a naprosto za jiným účelem než komandování dětí,může to tak vypadat...ale já tě opravdu nekomanduju,je tio spíš rada jak nevypadat jako hlupák...pro tvoje dobro...ačkoli tě neznám a jsi mi poměrně významně u prdele,jen letmo jsem se začetl do komentářů a nestačím se divit,je to jako když někoho vidíte jak se snaží projít zavřenými dveřmi,tak se na něj ještě chvíli dívate jak ze sebe dělá hlupáka a pak mu ty dveře otevřete....přečtení tvého komentáře pro mě symbolicky znamenalo předlouhé prorážení kované brány strongholdu...kdo by tě viděl,praskl by smíchem,čemuž jsem osobně ušel jen o vlásek...a tenhle komentář ber jako otevření ale jen otevření,nikoli vpuštění dovnitř,spíš jen otevření a rada a´t se vrátíš až budeš moudřejší....

Jak jsem řekl,do příspěvků jsem se začetl jen velmi letmo...a tak jsem prozatím nestihl přelouskat sáhodlouhé výklady jistého Gothicalla za což se omlouvám s příšlibem,že se to pokusím v budoucnu napravit....

Proč jsem sem vlastně přišel,je naprosto z jiného soudku,sakra já když se rozepíšu....ale už k věci.

Angele....byl bych ti vděčný kdyby jsi mi poradil jak umístit na můj blog počítadlo,jsem drobet antitalent co se týče internetu,tak ti budu vděčný...jinak.můžeš k tomu rovnou připsat kdy se zastavíš s tou mptrojkou a nějakou černou lahůdkou...nějak nemám co poslouchat a ještě jsem ti tama nenacpal zdaleka všechno co ti můžu nabídnout,budu se těšit na odpověď...Prozatím se loučím...

Stay sharp....

20 Fivty Fivty | 6. listopadu 2007 v 20:40 | Reagovat

mas to tady v klidu skoda ze sem vzdycky zabloudi par debilku kteri nic nevi ale hodne mluvi... viz. komenty pod tema fotama z tou autonehodou..

21 pure satanista pure satanista | 20. listopadu 2007 v 20:50 | Reagovat

Jo,  peknej emo blog :)

22 lilithen lilithen | Web | 8. prosince 2007 v 19:52 | Reagovat

wow,skvělej blog, lepší jsem ještě neviděla.sem si říkala že to zas bude nějaká píčovina ale jak jsem shlédla článek autonehody tak jsem změnila názor,sem si ty obrázky vytiskla a pověsila nad postel, místo sebevražd, na ty se mi ségra poblila když byla vožralá...fakt super. AVE SATAN

23 zodiak zodiak | 11. ledna 2008 v 15:00 | Reagovat

lilithen ses fakt nechutna.... by me zajimalo co z toho mate... clovek je sice zranitelnej jak tady pisete ale proc si to porad pripominat do prdele....

24 Lilithen Lilithen | E-mail | 23. ledna 2008 v 20:52 | Reagovat

zodiak: já že jsem nechutná :-D to spíš ty obrázky jsou nechutný, to že si v nich vyžívám ještě neznamená, že jsem nechutná, já jsem v celku normální

25 skoc.mi.na.zada skoc.mi.na.zada | 9. února 2008 v 19:51 | Reagovat

mordáááááá...spešl blog

26 Fredy Kruger Fredy Kruger | 21. dubna 2008 v 0:21 | Reagovat

Vážený "Gothicall "  a jiní !

Můžeš prostudovat stovky satanských biblí i bibli jako takovou, kabalu, korán atd... atd... je to všechno marnost nad marnost !  Plíseň, jakou představuje lidstvo na povrchu této planety je pouze bezvýznamnou epizodkou v jejím životě, natož v existenci samotného, lidským rozumem nikdy nepoznatelného kosmu.  Vzhledem ke stáří této planety, které se odhaduje  na miliardy let, je současná lidská přítomnost pouze časovým zlomkem.  Neosobnímu vesmíru je zcela jedno, jaké kraviny se vylíhnou v omezených informačních jednotkách, které představují lidské mozky složené z několika miliard neuronů, které vezmou stejně za své, v jepičí krátké době, kterou představuje lidský život s ohledem na kosmos.  Až se jednou slunce promění v rudého trpaslíka, nafoukne se a spolkne celou sluneční soustavu , aby zase splasklo .... a kdoví jak to bude dál....nikoho nebudou dávno zajímat podobné bláboly .... nebude pozorovaný ani pozorovatel...... nebo si myslíš, že tyto hovadiny mají galaktické rozměry ?

27 mary mary | 17. června 2008 v 16:44 | Reagovat

cau na tenhle a jeste jeden tvuj sprateleny blog chodim hrozne rada je to super ze tohle existuje zduř marty

28 Hanz Hanz | Web | 30. června 2009 v 9:46 | Reagovat

dobrej blog skvělej obsah;-)

29 jenda666 jenda666 | 21. října 2009 v 21:33 | Reagovat

upe skveli mooc poradnej naaaaaaarez

30 Lubenská lodyha Lubenská lodyha | Web | 14. června 2011 v 21:17 | Reagovat

PŘIJĎTE VŠICHNI!!!

     Lubenská lodyha je 7. ročník multižánrově hudebního festivalu, který se bude konat 5.8 – 7.8. 2011 v přírodním areálu v obci Lubná u Poličky.
     Potvrzení účinkující: Nerez, Ida Kelarová, Candy meatworks, Sto múch (SK), LuŠtěLa, xx4 Ahura (HU), Jiří Mazánek, This Night Draws The End, BassBeast, Evolution Dejavu, Echo Echo, Zastávka Mileč Revival, Yarrdesh, STBanda, W23, Epos o Kozlíkovi a další.

Více informací a předprodej vstupenek na www.lubenskalodyha.wz.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama